Kas 292017
 

Bu siteyi hem yazmış olduğum Python kitaplarında yer alan kodları paylaşmak, hem de sizlerle daha etkin bir iletişim ortamı sağlamak amacıyla oluşturdum.

Ancak bu site sadece sözkonusu kitapların içeriğiyle sınırlı kalmayacak, ufuklarını her geçen gün biraz daha uzaklara taşımayı hedefleyecektir.

Dilerseniz, sizler de bu sistemin bir parçası olabilirsiniz.

Sitemize üye olmanız paylaşımlarınızı daha etkin bir düzeye taşıyacaktır. Ama üye olmasanız bile yorumlara katılabilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hoşgeldiniz.

Ahmet Aksoy

 

  3 Yanıt - “Merhaba Python Kullanıcıları”

  1. Selamlar, Python kitabınızı edinmiştim. Blogunuzu okuyunca daha da iştahlandım. Müthiş anlatıyorsunuz. İnsan bu devasa bilgi denizinde boğulmak istiyor sizin sayenizde. Yaptığınız tüm çalışmalar ufuk açıcı. Umarım uzun yıllar çalışmalarınıza ve paylaşımlarınıza devam edersiniz. İzinizdeki insanların sizin fikirlerinize ihtiyacı var. Saygılar.

    • Çok teşekkür ederim Mehmet bey. Umarım hep birlikte çok daha güzel şeyler yapabiliriz.

  2. Hocam bana ulaşır mısınız ? 05075808000

 Bir yanıt bırakın

Bu HTML tagleri ve özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.