OpenCV Kitapçık Modülleri

 

Bu sayfada, talep olduğunda, kitapçıkta yer alan modüllerin kurulumları hakkında ek bilgi verilecek. Lütfen taleplerinizi yorum alanına ekleyin.

Kitaptaki kaynak kodları indirmek isterseniz OPENCV KAYNAK KODLARI linkine tıklayın.

  tarafından 17:06 itibariyle gönderildi.

  8 Yanıt - “OpenCV Kitapçık Modülleri”

 1. Bu yorum alanına taleplerinizi veya sorularınızı bırakabilirsiniz.

 2. Merhaba

  Opencv ile video üzerinden plaka okuma çalışmalarınız varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.

  İyi çalışmalar.

  • Youtube üzerinde OpenCV ile ilgili videolara yakında başlıyorum. Bu tür konuları da ele alacağım.

 3. Hocam öncelikle çok kaliteli bir içerik sunduğunuz kitabınız ve yardımcı videolarınız için teşekkür ederim.Ancak kitabınızda belirttiğiniz bazı videoları vakademi veya sitenizde , youtube kanalınızda bulamadım yardımcı olur musunuz?

  bulamadığım video isimleri:

  renk_sistemleri.m4v(8 dk 16 sn)
  gorseller_matrisler.m4v(10 dk 37 sn)

 4. Değerli Ahmet Hocam, emekleriniz için sağ olun. Kitabınız muhteşem. Türkçe böyle bir kaynak bize sunduğunuz için sağ olun, var olun.

  Benim “OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar” adlı kitabınızın sondaki bir kaç sayfası çıkmamış baskıda.En son sayfa 139 var, geriye kalan sayfalarda Betik Listesi, SonSöz, Referanslar, Videolar gibi kısım varmış İÇİNDEKİLER kısmından gördüğüm kadarı ile. Eğer bu son 5-6 sayfayı bananın fotoğrafını mail atabilmeniz mümkün mü/ ya ya da gerek var mı, ya da önemli değil ise hiç yormayayım değerli hocam 🙂

  Tekrar emeklerinize sağlık. Saygılar

  • Teşekkürler Sinan bey. Ne yazık ki basım sırasında son sayfalar atlanmış. Ancak bu sayfalarda sadece içerikte buluna kaynak kodların ve videoların hangi sayfalarda yer aldığı gibi bilgiler var. Yani içerik açısından atlanmış bir durum yok.
   İyi günler diliyorum.
   Ahmet Aksoy

 Bir yanıt bırakın

Bu HTML tagleri ve özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

(gerekli)

(gerekli)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.